Информационная база Движения
создателей родовых поместий


Информационная база Движения создателей родовых поместийХорошие газеты
Быть добру Международная газета
"Быть добру"


Газета Родовое поместье Международная газета
"Родовое поместье"

Подписаться на рассылки
Подпишись на рассылку "Быть добру"
Рассылка для тех, кто совершенствует среду обитания: как сделать, чтобы всем было хорошо. А на Земле быть добру!

Рассылка группы Google "Быть добру" Электронная почта (введите ваш e-mail):

Рассылка Subscribe.Ru "Быть добру"
Подписаться письмом

Подпишись на рассылку "Движение создателей родовых поместий"
Рассылка для тех, кому интересен образ жизни на земле в гармонии с природой в своём родовом поместье. Родовое поместье – малая родина.

Рассылка группы Google "Движение создателей родовых поместий" Электронная почта (введите ваш e-mail):Группы
Звернення ВВП до Народних Депутатів України стосовно відмови від законопроекту «Про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення»

25 мая 2013, 21:45

Копію звернення ВВП до Народних Депутатів України стосовно відмови від законопроекту «Про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення» (http://vkpatriarhat.org.ua/?p=14196)

З повагою

Секретаріат Візантійського Вселенського Патріархату


----------------

Народним Депутатам України

Відмова від законопроекту «Про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення»

Про що насправді йдеться під цією красномовною позитивною назвою, якою обманули чиновників і президента? Насправді йдеться про запровадження бізнесу з дітьми під прикриттям т.зв. міжнародного усиновлення. Крім того, це ще один важіль наддержавної ювенальної юстиції, і його плодом є не захист дітей, а, навпаки, викрадення дітей у батьків та їхнє душевне, моральне і фізичне знищення. Йдеться про найжорстокіші в історії людства злочини проти дітей. Незважаючи на всі заборони розголошення, постійно оприлюднюються все нові і нові випадки про нещасних батьків, яким вкрали дітей. У Франції є 2,5 мільйони штучних сиріт. У Німеччині протягом одного року батькам вкрали 70 000 дітей. У Норвегії щороку близько 60 дітей, викрадених таким способом, вчиняють самогубства. Скільки дітей закінчують смертю в т.зв. міжнародному усиновленні, скільки матерів у відчаї чинять самогубства через ці найбільш злочинні закони сатанізації беззахисних дітей!

В Італії з 1260 російських дітей, вивезених для т.зв. міжнародного усиновлення, міліція знайшла лише п'ятьох. Колишній італійський міністр внутрішніх справ Р. Мароні визнав, що ці діти є золотим дном для торгівців органами.

Слід віддати честь тим Народним депутатам України, які не голосували за цей злочинний законопроект, хоча він має оманливу назву «захист дітей». А ганьба належить особливо депутатам «Батьківщини» і «УДАРу», які просовували цей законопроект. Він повинен бути остаточно скасований, а не змінюваний, інакше буде просунений під оманливими поняттями і стане інструментом знищення народу. В даний час всі законопроекти, які говорять про дітей, мають бути перестережливим сигналом для депутатів, бо завжди під позитивними поняттями «права дітей», «захист дітей», «в інтересах дітей» йдеться про запровадження ювенальних механізмів, метою яких є злочинний бізнес з дітьми, який закінчується їхнім геноцидом!

Дякуємо всім депутатам, які виступили проти цього законопроекту, і попросимо їх, щоб цей законопроект був цілком знятий з розгляду у Верховній Раді.

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі


Львів, 25.05.2013р.Б.

Адреса: Візантійський Вселенський Патріархат, вул. Соснова, 3, Львів - Брюховичі, 79491, Україна

www.vkpatriarhat.org.ua , www.uogcc.org.ua , www.bcp-video.org.ua , www.bcp-news.org.ua ; [email protected]


--- Подпишись на рассылки и газеты... --- --- Информационная политика газеты... ---

--- Приобрести экотовары "Быть добру"... ---

Поделиться в соц. сетях

НравитсяCopyright 2006-2019 © Международная газета "Родная газета"
Информационная политика международной газеты «Родная газета» http://rodnaya.bytdobru.info/o-gazete/#anchor164
Копирование материалов приветствуется. Будем благодарны за ссылку на наш сайт.
Ответственность за содержание информации несёт её автор.
Разработка сайта http://devep.ru