Информационная база Движения
создателей родовых поместий


Информационная база Движения создателей родовых поместийХорошие газеты
Быть добру Международная газета
"Быть добру"


Газета Родовое поместье Международная газета
"Родовое поместье"

Подписаться на рассылки
Подпишись на рассылку "Быть добру"
Рассылка для тех, кто совершенствует среду обитания: как сделать, чтобы всем было хорошо. А на Земле быть добру!

Рассылка группы Google "Быть добру" Электронная почта (введите ваш e-mail):

Рассылка Subscribe.Ru "Быть добру"
Подписаться письмом

Подпишись на рассылку "Движение создателей родовых поместий"
Рассылка для тех, кому интересен образ жизни на земле в гармонии с природой в своём родовом поместье. Родовое поместье – малая родина.

Рассылка группы Google "Движение создателей родовых поместий" Электронная почта (введите ваш e-mail):Группы
Обнова сім'ї

28 ноября 2013, 18:49

 

Надсилаємо Вам копію нашого звернення до Міністерства соціальної політики України від 26.11.2013р. стосовно „європейських цінностей” та потреби обнови сім'ї.

Дякуємо за Вашу увагу.

З повагою

Секретаріат  УП ГКЦ

 

Львів, 28.11.2013р.Б.

Синод єпископів УП ГКЦ; вул. Соснова, 3, Львів - Брюховичі, 79491

www.community.org.ua, www.vkpatriarhat.org.ua, pidhirci.community@gmail.com

===============================================================================

Міністерство соціальної політики України

Київ

Обнова сім'ї

 

Європейський союз з Лісабонською угодою, яка встановила пріоритетом гомосексуалізм, не має нічого спільного з культурною і християнською Європою. Навпаки, вона є гробом моральних і християнських цінностей.

Європейський Союз надає першість, навіть перед економікою, ідеології гомосексуалізму, з якою пов’язане викрадання і деморалізація дітей. Основною клітиною суспільства є сім'я, що складається з чоловіка, дружини і дітей. У ній формуються моральні цінності, тобто відносини любові, взаємної жертви, поваги.

Європейський Союз через свою політику гендер-гомосексуалізму на базі різних конвенцій і рекомендацій узаконює аморальності і руйнує сім'ю, сімейні відносини і будь-які моральні цінності. Це моральне самогубство, яке приносить також економічне самогубство. Це ми вже бачимо на прикладі кризи в Європі.

Коли батько сім'ї є розумний і має здорові засади, то мудро керує і захищає свою сім'ю. І навіть якщо не має економічного надлишку, то вміє мудро господарювати з тим, що має. Тоді жінка і діти щасливі. Нерозумна людина, яка є сексуальним збоченцем, алкоголіком чи наркоманом, навпаки, нерозумно розтратить і велике багатство. Тоді жінка і діти є нещасними  і сім'я розпадається.

А ці закони діють і у великій сім'ї, якою є держава. Без моральних цінностей і найбільший економічний потенціал розтратиться і знищиться. З моральними цінностями пов'язаний розум і совість, а також економічне благословення. А зі втратою розуму і совісті, що є результатом аморальності, пов'язаний економічний крах. Тому про-сімейна політика має бути основою і пріоритетом не тільки в Україні, але і в Росії та Білорусі. Якщо Європейський Союз ліквідує сім'ю, то його треба публічно назвати злочинною системою, яка веде народи Європи до морального і економічного автогеноциду. Тому Україна ні в якому разі не може вступити до цієї автогеноцидної системи ЄС.

Прикладом є Швеція. До вступу в ЄС у ній був найвищий рівень життя в Європі. Крім того, у Швеції моральні цінності були на такому рівні, що крадіжок практично не існувало і будинки не зачинялися. З введенням гомосексуалізму, інцесту, транссексуалізму, виростає покоління злочинців, з якими Швеція вже не може впоратися. У Скандинавських країнах навіть просувають узаконення шлюбів з дітьми (педофільних шлюбів).

Якщо людина стане залежною від аморальних збочень, алкоголю, наркотиків, деструктивних психологій і філософій, то стане пропащою і не може створити сім'ю та переносити труднощі, пов'язані зі здоровим функціонуванням сім'ї. Тому найважливішим завданням і пріоритетом має бути здорове виховання, здорова формація молоді. Необхідна правдива освіта, яка вказує на негативні впливи (наркоманія, злочинність, сексуальні збочення). З іншого боку, слід наголошувати на моральних цінностях, на яких побудовані здорові міжлюдські відносини.

В людині, з одного боку, є совість, розум і прагнення до істини, добра і любові, але, з іншого боку, є корінь зла. З цього кореня виходять вбивства, злочини, цинізм, війни, сварки. Цю реальність людської природи ми повинні усвідомити. Реформа народу і сім'ї повинна розпочатися від кожної людини особисто.  Правильна інформація та виховання поєднані з боротьбою проти брехні і зла. Людина мусить мати відповідь на основне питання: який сенс її життя. А на це відповідає Ісус Христос у своїй Євангелії. Його відповідь є ясна, і на ній була побудована вся культурна Європа і християнська Америка. На жаль, Європа і сучасна Америка відпали від своїх коренів і стали джерелом духовного раку народів.

Глобалісти мають чіткий план редукції людства, тобто автогеноциду. Для цього використовують найефективніший засіб – гомосексуалізм. Він руйнує особу, сім'ю і суспільство. Щоб настала віднова народу, повинна настати віднова людини і сім'ї. Тому повинен бути визначений пріоритетний напрям політики, яким є сім'я. Зрозуміло, що сім'я складається з чоловіка, дружини і дітей. Пріоритетна про-сімейна політика вимагає повного усунення аморального гендер-гей законодавства.

 

+ Ілля

Патріарх ВВП

 

+ Маркіян, ЧСВВр

Архиєпископ УП ГКЦ

 

Львів, 26.11.2013р.

Копії:

- Президенту України В.Ф. Януковичу

- Президенту РФ В.В. Путіну

- Народним Депутатам України

- Депутатам Державної Думи РФ

- Громадським організаціям України та Росії

- ЗМІ 


--- Подпишись на рассылки и газеты... --- --- Информационная политика газеты... ---

--- Приобрести экотовары "Быть добру"... ---

Поделиться в соц. сетях

НравитсяCopyright 2006-2023 © Международная газета "Родная газета"
Информационная политика международной газеты «Родная газета» http://rodnaya.bytdobru.info/o-gazete/#anchor164
Копирование материалов приветствуется. Будем благодарны за ссылку на наш сайт.
Ответственность за содержание информации несёт её автор.
Разработка сайта http://devep.ru